Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „Trompes de Pologne”

Zdjęcie pamiątkowe uczestników

W dniu 20.X.2019r. w kościele parafialnym w Skomielnej Czarnej o godz. 11:00, odbyła się uroczysta Msza Święta, do Św. Huberta, patrona myśliwych, leśników i jeźdźców. Podczas Mszy Świętej, zebranym myśliwym, gościom i okolicznym mieszkańcom towarzyszył Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „Trompes de Pologne”. Zespół zadbał o niezwykłą, niepowtarzalną oprawę muzyczną całej uroczystości, za co serdecznie raz jeszcze dziękujemy.

Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej "Trompes de Pologne"
Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „Trompes de Pologne”

Po Mszy Świętej odbył się mały koncert, na którym Zespół zaprezentował spectrum swoich możliwości muzycznych, dostarczając słuchaczowi wielu wcześniej nigdzie nie słyszanych dźwięków. Po zagraniu wielu fascynujących utworów, Zespół Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „Trompes de Pologne” oraz Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Królewscy” z Niepołomic zaprezentowali brzmienie kilku rzadko spotykanych instrumentów, związanych z kulturą łowiecką, leśną oraz jeździecką.

Prezentacja brzmienia instrumentów związanych z kulturą myśliwsko-łowiecką
Prezentacja brzmienia instrumentów związanych z kulturą
łowiecką, leśną oraz jeździecką. Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Królewscy” z Niepołomic

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości oraz jednocześnie za wkład w rozwój Kultury Łowieckiej, Leśnej oraz Jeździeckiej.

Zdjęcie pamiątkowe uczestników
Zdjęcie pamiątkowe uczestników

Zapraszamy do naszej galerii, tam więcej zdjęć, z powyższego wydarzenia.
” Trompes de Pologne”

Comments are closed.